والیبال قهرمانی جهان؛ ایران به مصاف پورتوریکو می رود | بلاگ

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران به مصاف پورتوریکو می رود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش جام جم آنلاین از فدراسیون به قرار زیر است:

گروه اول: دیدارهای مرحله مقدماتی در شهر «فلورانس» ایتالیا و با حضور تیم های آرژانتین، ژاپن، بلژیک، اسلوونی، جمهوری دومینیکن و ایتالیا برگزار می شود.

دیدار افتتاحیه این گروه بین تیم های ایتالیا و ژاپن در شهر «رم» برگزار می شود.

یکشنبه 18 شهریور: ساعت 22 ایتالیا - ژاپن
چهارشنبه 21 شهریور: 19:30 جمهوری دومینیکن - اسلوونی / ساعت 23 بلژیک - آرژانتین
پنج شنبه 22 شهریور: ساعت 19:30 جمهوری دومینیکن - ژاپن / ساعت 23 ایتالیا – بلژیک
جمعه 23 شهریور: ساعت 19:30 آرژانتین - جمهوری دومینیکن / ساعت 23 ژاپن - اسلوونی
شنبه 24 شهریور: ساعت 19:30 بلژیک - اسلوونی / ساعت 23 ایتالیا – آرژانتین
یکشنبه 25 شهریور: ساعت 19:30 ژاپن - بلژیک / ساعت 23 ایتالیا - اسلوونی
دوشنبه 26 شهریور: ساعت 19:30 بلژیک - جمهوری دومینیکن / ساعت 23 آرژانتین - اسلوونی
سه شنبه 27 شهریور: ساعت 19:30 ژاپن - آرژانتین / ساعت 23 جمهوری دومینیکن - ایتالیا

گروه دوم: مسابقات دور مقدماتی این گروه در شهر «روسه» بلغارستان و با حضور تیم های برزیل، کانادا، فرانسه، مصر، چین و هلند برگزار می شود.

چهارشنبه 21 شهریور: ساعت 15:30 هلند - کانادا / ساعت 18:30 برزیل - مصر / ساعت 22 فرانسه - چین
پنج شنبه 22 شهریور: ساعت 18:30 مصر - کانادا / ساعت 22 برزیل - فرانسه
جمعه 23 شهریور: ساعت 18:30 چین - هلند / ساعت 22 فرانسه - مصر
شنبه 24 شهریور: ساعت 18:30 کانادا - چین / ساعت 22 هلند - برزیل
یکشنبه 25 شهریور: ساعت 18:30 چین - مصر / ساعت 22 هلند - فرانسه
دوشنبه 26 شهریور: ساعت 18:30 مصر - هلند / ساعت 22 برزیل - کانادا
سه شنبه 27 شهریور: ساعت 18:30 کانادا - فرانسه / ساعت 22 چین - برزیل

گروه سوم: دور مقدماتی این گروه در شهر «باری» ایتالیا و با حضور تیم های آمریکا،‌ روسیه، صربستان، استرالیا، تونس و کامرون برگزار می شود.

چهارشنبه 21 شهریور: ساعت 16:30 کامرون - تونس / ساعت 19:30 استرالیا - روسیه / ساعت 23 آمریکا - صربستان
پنج شنبه 22 شهریور: ساعت 19:30 استرالیا - آمریکا / ساعت 23 کامرون - صربستان
جمعه 23 شهریور: ساعت 19:30 استرالیا - کامرون / ساعت 23 روسیه - تونس
شنبه 24 شهریور: ساعت 19:30 صربستان - تونس / ساعت 23 آمریکا - روسیه
یکشنبه 25 شهریور: ساعت 19:30 کامرون - آمریکا / ساعت 23 صربستان - استرالیا
دوشنبه 26 شهریور: ساعت 19:30 روسیه - کامرون / ساعت 23 استرالیا - تونس
سه شنبه 27 شهریور: ساعت 19:30 آمریکا - تونس / ساعت 23 روسیه - استرالیا

گروه چهارم: تیم ملی والیبال ایران در این گروه قرار دارد و مسابقات دور مقدماتی خود را در شهر «وارنا» بلغارستان با تیم های لهستان، کوبا، فنلاند، بلغارستان و پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند می رود.

یکشنبه 18 شهریور: ساعت 21 بلغارستان - فنلاند
چهارشنبه 21 شهریور: ساعت 18:30 ایران - پورتوریکو / ساعت 22 کوبا - لهستان
پنج شنبه 22 شهریور: ساعت 18:30 پورتوریکو - لهستان / ساعت 22 ایران - بلغارستان
جمعه 23 شهریور: ساعت 18:30 فنلاند - کوبا / ساعت 22 بلغارستان - پورتوریکو
شنبه 24 شهریور: ساعت 18:30 کوبا - ایران / ساعت 22 لهستان - فنلاند
یکشنبه 25 شهریور: ساعت 18:30 پورتوریکو - فنلاند / ساعت 22 کوبا - بلغارستان
دوشنبه 26 شهریور: ساعت 18:30 کوبا - پورتوریکو / ساعت 22 ایران - لهستان
سه شنبه 27 شهریور: ساعت 18:30 فنلاند - ایران / ساعت 22 بلغارستان - لهستان

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 2:12