AFC خبر لغو قانون زمین بی‌طرف را تکذیب کرد / فردا رای نهایی صادر می شود

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد، اخبار منتشر شده... با عنوان : AFC خبر لغو قانون زمین بی‌طرف را تکذیب کرد / فردا رای نهایی صادر می شود بخوانید :

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد، اخبار منتشر شده مبنی بر لغو قانون زمین بی‌طرف در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2018 را تکذیب کرد و اعلام کرد رأی نهایی کمیته اجرایی مسابقات فردا(شنبه) اعلام خواهد شد.

ویندرسور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در این رابطه گفت: اخبار منتشر شده درباره تصمیم AFC به لغو قانون زمین بی طرف صحت ندارد زیرا رای گیری اعضای کمیته اجرایی مسابقات تا امشب ادامه دارد. قرار است فردا(شنبه) رسما تصمیم نهایی به فدراسیون های ذیربط اطلاع داده شود.

وی افزود: اعضای کمیته اجرایی مسابقات پس از آنکه گزارش ارائه شده از سوی 2 کمیته مکلف یعنی کمیته اروپایی بی طرف و کمینه AFC با ریاست نائب رئیس هندی AFC، رای خود را از طریق ایمیل خواهند داد.

این تکذیبه AFC به این دلیل است که یک توئیتر منسوب به لیگ قهرمانان مدعی شده بود که کمیته اجرایی مسابقات رای نهایی خود را صادر کرده است و بنا به این رای قانون زمین بی طرف لغو شده است و عربستان باید در دوحه و تهران بازی کند.

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 10 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 19:13