نجات 12 نفر از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: در ساعت 6 و 20 دقیقه صبح امروز یک ... با عنوان : نجات 12 نفر از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی بخوانید :

به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: در ساعت 6 و 20 دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی واقع در خیابان دیباجی جنوبی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به همراه تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه چهارم یک ساختمان 4 طبقه که هر واحد آن 150 متر بود در قسمت اتاق خواب، آتش‌سوزی رخ داده و کاملا شعله‌ور است.

وی ادامه داد: قبل از رسیدن آتش‌نشانان پدر و پسر 63 ساله و 25 ساله برای اطفای حریق اقدام کردند که از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده بودند.

ملکی بیان داشت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه این پدر و پسر تحویل عوامل اورژانس داده شد و آتش‌نشانان نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: گروه دوم آتش‌نشانان نیز مابقی ساکنان ساختمان که حدود 10 نفر می‌شدند از ساختمان خارج کردند.

به گفته ملکی در ساعت 7 و 35 دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید و علت حادثه نیز در دست بررسی است.

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 10 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 19:13